bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Dr Irena Kamińska-Radomska na X Forum Gospodarczym Gminy Wiązowna

Dr Irena Kamińska-Radomska wystąpiła w roli mentorki w programie telewizji TVN „Projekt Lady"
Dr Irena Kamińska-Radomska wystąpiła w roli mentorki w programie telewizji TVN „Projekt Lady"

Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna, które odbędzie się już 20 czerwca, jest organizowane od lat, aby wzmocnić relacje oraz współpracę pomiędzy samorządem a organizacjami działającymi na terenie gminy. W tym roku swoją obecnością zaszczyci nas gość specjalny - specjalistka od etykiety dr Irena Kamińska-Radomska.

Dr Irena Kamińska-Radomska jest wykładowcą uniwersyteckim i trenerką, mentorką, osobowością telewizyjną i założycielką firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wystąpiła również w roli mentorki w programie telewizji TVN „Projekt Lady”.

Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w Waszyngtonie pod okiem największych, międzynarodowych ekspertów w tej dziedzinie. Doktorat z dziedziny stosunków międzynarodowych świadczy o ogromnej wiedzy, którą posiada oraz o przygotowaniu merytorycznym do prowadzenia szkoleń i wykładów.

Poprowadziła kilkaset wystąpień z zakresu komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych. Prowadzi zajęcia oraz szkolenia z protokołu międzynarodowego.

Jest także autorką wielu artykułów oraz książek, m.in.: „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Kultura biznesu. Normy i formy”, „Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”, „Dress code dla kobiet” (współautorka), „Jak zostać damą” (współautorka), „Kilka lekcji o wychowaniu” oraz „Wyjątkowe Święta”.

Dr Irena Kamińska-Radomska na Forum Gospodarczym Gminy Wiązowna opowie zebranym gościom o „Etykiecie biznesu”. Wiedza z tego zakresu jest coraz bardziej potrzebna w biznesie, dlatego niezmiernie się cieszymy, że nasz gość podzieli się z przedsiębiorcami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy na Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna, które odbędzie się 20 czerwca w hotelu Mercure Wiązowna Brant w Majdanie (ul. Równa 20).

Zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres: sekretariat@wiazowna.pl lub telefonicznie 22 512 58 01.

Więcej informacji na temat Forum Gospodarczego Gminy Wiązowna udziela Paweł Zawadka, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 05, e-mail: pawel.zawadka@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 30/04/2024