mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

,,Duchnów Aktywizacja Gospodarcza III”. Plan wyłożony

,,Duchnów Aktywizacja Gospodarcza III”. Plan wyłożony

Ręka trzymające czerwony ołówek kreśli coś na mapach
Plany zagospodarowania są bardzo ważne z punktu widzenia gminy i jej mieszkańców oraz inwestorów (Foto: pixabay.com)

Ponownie wyłożyliśmy do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. ,,Duchnów Aktywizacja Gospodarcza III”. Można się z nim zapoznać do 7 października, a uwagi przyjmowane są do 21 października.

Zasięg projektu planu został pokazany na poniższej mapie:

Projekt planu miejscowego pn. ,,Duchnów Aktywizacja Gospodarcza III”

Treść projektu udostępniona jest poniżej. Z treścią projektu można zapoznać się również w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna w godzinach pracy urzędu: pon. w godz. 10.00-18.00, wt.-pt., w godz. 8.00-16.00. W okresie wyłożenia projekty planów będą dostępne na stronie www.bip.wiazowna.pl.

Jednocześnie zapraszamy na dyskusję publiczną dotyczącą projektu, która odbędzie się 5 października (poniedziałek) w Sali Widowiskowej w budynku Pawilonu Ośrodka Kultury (ul. Lubelska 53) od 16.30 do 17.30.

Dyskusja publiczna będzie odbywać się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych związanych z aktualną sytuacją epidemiczną.

Uwagi do projektu planu można składać w nieprzekraczalnym terminie do 21 października, w sposób podany w ogłoszeniu Wójta Gminy Wiązowna dostępnym poniżej.

Więcej informacji udziela Joanna Sarnowska – inspektor w Wydziale Planowania Przestrzennego, tel. 22 512 58 19, e-mail: j.sarnowska@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 16/09/2020