Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Dzień Dziecka w Zakręcie. Impreza integracyjna

Na terenie Szkoły Podstawowej im. C. K. Norwida w Zakręcie nasze najmłodsze i trochę starsze pociechy 1 czerwca mogły się oddać chwilom beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu i w miłej atmosferze. W promieniach palącego słońca dzieci korzystały z dmuchańców, ścianki wspinaczkowej, fotobudki. Atrakcją były samochody służb mundurowych: wóz OSP w Wiązownie i samochód Policji z Wiązowny i motocykle Wydziału Ruchu Drogowego Powiatowej Policji z Otwocka.

Dzieci miały okazję posmakować lodów, które sponsorowała firma Grycan z Majdanu. Na rodzinnych harcach czas zleciał błyskawicznie i ani się obejrzeliśmy jak ten fantastyczny dzień minął. Rodzice i dzieci wrócili do domu opaleni, zmęczeni i szczęśliwi. Było tak pysznie, że już nie możemy się doczekać kolejnego Dnia Dziecka. Do zobaczenia za rok!

Poniżej fragmenty wspomnień i relacji z tego dnia najważniejszych gości – dzieci:

Dzień Dziecka był na moje oko 8 na 10. Daję taką ocenę dlatego, bo w dużej ilości atrakcji trzeba było czekać nawet po pól godziny, np. na trampoliny. Fotobudka jest 10 na 10, można było robić zdjęcia z kolegami i do tego jeszcze w perukach […] Postuluję, aby w roku dwa tysiące dwudziestym czwartym była fotobudka. Proszę, aby lody też były (10 na 10).

Dawid kl. 4

Najbardziej na pikniku z okazji Dnia Dziecka podobało mi się miejsce, gdzie można było zrobić zdjęcie z przyjaciółmi lub rodzicami, a takie zdjęcie jest super pamiątką lub ozdobą do domu. Fajne były też dmuchańce, ale według mnie to najlepszy był dmuchaniec, na którym można było skakać po takich kolorowych kulkach. Super było to jedzenie, które było bardzo smaczne, […] wszyscy brali je, kiedy były długie kolejki do atrakcji, żeby coś przekąsić. Taki piknik to świetny pomysł.

Apolonia kl. 4

Najpierw z kolegami poszliśmy na ściankę wspinaczkową, była bardzo fajna. Zjedliśmy watę cukrową, która była wyśmienita, oraz popcorn. Poszliśmy również na dmuchane kule oraz dmuchaniec. Pod koniec poszliśmy na trampolinę bungee. Było bardzo fajnie.

Wojciech z kl. 4

Mi najbardziej podobały się trampoliny, ponieważ robiłem tam salta do tyłu i do przodu, podobała mi się też wspinaczka. Dobry był popcorn, wata cukrowa i lody Grycana. Fajna była fotobudka. Podobały mi się też dmuchańce.

Maks z kl. 4

Najbardziej podobały mi się trampoliny, ponieważ uwielbiam wysoko skakać i robić salta. Podobały mi się jeszcze stoiska z jedzeniem i piciem, bo po tych wszystkich atrakcjach bardzo się chciało pić. Popcorn był pyszny mimo tego, że nie przepadam za popcornem.

Blanka kl. 4

Dzień Dziecka mi się podobał. Na drugiej i trzeciej lekcji przynieśli nam lody: czekoladowe, waniliowe i mango. Potem przyjechały trampoliny, wata cukrowa i popcorn. Zabawy były do godziny szesnastej. Najbardziej spodobała mi się trampolina, na której cię przywiązują i ty skaczesz. Na obiad były bardzo smaczne ziemniaki z mięsem. Była policja i fotobudka, w której ja i moje koleżanki zrobiłyśmy zdjęcia.

Sofiia kl. 4

Podobały mi się dmuchańce, trampoliny, wspinaczka i fotobudka. Bardzo fajne było to, że wszystko było za darmo.

Lena z kl. 7

Dzień Dziecka był bardzo fajnym dniem, zaczynając od smakowitych lodów Grycana, kończąc na dmuchańach, wacie cukrowej lub popcornie. Bardzo miło było mi spędzić dzień z moimi kolegami, bawiąc się na dmuchańcach.

Stanisław z kl. 8

Bardzo podobało mi się na pikniku, gdyż była warta, popcorn i lemoniada. Nie byłem na wszystkich atrakcjach, ale naprawdę dobrze się bawiłem. Na jednym z dmuchańców (takim à la torze przeszkód z kulami) skakaliśmy z kolegami z jednej kuli na drugą i czasami się spychaliśmy. Podsumowując, chciałbym, aby powtórzyć ten Dzień Dziecka.

Karol kl. 7

Najbardziej mi się podobały samochody straży i policji, i jeszcze zjeżdżalnia. Strażacy rozdawali kamizelki odblaskowe na rower. Chciałbym, żeby w następnym roku też były takie atrakcje.

Andrii kl. 4

Bardzo mi się podobało ze względu na to, że było bardzo dużo atrakcji. Najbardziej mi się podobały trampoliny, bo byłam na nich z moimi dwiema najlepszymi koleżankami. Była wata cukrowa jak i popcorn. Bardzo bym chciała powtórzyć to cudowne wydarzenie.

Oliwia kl. 4

W Dzień Dziecka najbardziej podobały mi się: popcorn ze względu na to, że jak byłem głodny, to mogłem coś dobrego (bardzo dobry był) zjeść,  wata cukrowa była bardzo dobra, a nawet wyśmienita, tylko potem ręce się kleiły,  policja (fajne dźwięki były na lekcjach). Bardzo mi się podobało i chciałbym tak za rok. Daję pięć gwiazdek.

Jakub kl. 4

Organizatorami pikniku byli: Rada Rodziców SP im. C.K. Norwida w Zakręcie przy współpracy Gronem Pedagogicznym, Sołectwo Zakręt, Izabela i Michałówek.

Dziękujemy organizatorom: Radzie Rodziców, Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Szkoły podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie, Sołectwom Zakręt, Izabela, Michałówek, Służbom Policji KPP Otwock i Wiązowna, OSP Wiązowna, firmie Grycan, Przedszkolu w Zakręcie, Właścicielom sklepu Lewiatan P. Sęk. Gościem honorowym była z ramienia Urzędu Gminy Urszula Kozłowska – Centrum Usług Wspólnych Gminy Wiązowna. Wszystkim którzy dołożyli starań aby spowodować uśmiechy dzieci, a to najwyższa nagroda za zaangażowanie.

Rada Rodziców szkoły w Zakrcie

Data opublikowania strony: 05/06/2023