Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Dzień Edukacji Narodowej w Wiązownie

dzien edukacji narodowej

Dnia 12.10.2018 r. w Szkole Podstawowej w Wiązownie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas 6a, 7a, 8b i 3 klasy gimnazjum pod kierunkiem opiekunek samorządu (Maria Marciszewska, Aleksandra Witos, Urszula Mróz Małgorzata Gajak). Chór przygotowała Grażyna Kilbach. Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Pod koniec apelu odbył się pokaz mody dla pracowników szkoły. Ofertę strojów przestawili Tomasz Jacyków oraz Joanna Krupa. W role te wcielili się rewelacyjni Franciszek Czajka oraz Hanna Krypiak. Modele z klasy 8b pięknie zaprezentowali stroje dla nauczycieli matematyki, języka polskiego, historii, przyrody oraz dla pań woźnych. Na zakończenie głos zabrała Dyrektor Katarzyna Lacka, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Aleksandra Witos

Data opublikowania strony: 16/10/2018