mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Dzień Kobiet w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna

Dzień Kobiet w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna

Dzień Kobiet w bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna
Dzień Kobiet w bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna wraz z filiami w Gliniance i w Duchnowie serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Na czytelniczki, które nas odwiedzą, czeka ciekawa propozycja biografii kobiet pięknych, mądrych, odważnych, nieustraszonych i walczących wojowniczek. Tematyka kobiecej literatury jest bardzo zróżnicowana, pełna osobistych wspomnień z różnych okresów życia, inspiracji do zmiany stylu bycia, pełna świadectw i spisanych doświadczeń zawodowych. Czasem pełna humoru i przepełniona optymizmem, a czasem przekazująca dramaturgię indywidualnych przeżyć, z zaskakującym wnioskiem na koniec. Książki, jak kobiety, są różne i wyjątkowe. Warto po nie sięgać, aby znaleźć coś dla siebie.

Dla ułatwienia wyboru, w bibliotekach przygotowałyśmy książkowe wystawki, które mamy nadzieję, będą “wodzić na pokuszenie” tytułami, nie tylko Panie.

Wszystkim Paniom życzymy, aby znajdowały czas dla siebie, miały w sobie poczucie piękna i akceptacji. Życzymy towarzyszącego codzienności uśmiechu na twarzy i pewności siebie w realizacji swoich kobiecych marzeń. Wszystkiego najlepszego!

Data opublikowania strony: 08/03/2022