Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Emocjonujący tydzień GKTS Wiązowna

To jeden z najbardziej ekscytujących tygodni w sezonie tenisistów stołowych z Wiązowny. Rozpoczął się w sobotę 16 lutego turniejem Grand Prix Wiązowny, a zakończy się w sobotę 23 lutego ważnym meczem z KS AZS AWFiS II Gdańsk.

W sobotę 16 lutego odbył się turniej Grand Prix Wiązowny, gdzie formę szlifowali nie tylko najmłodsi adepci tenisa stołowego, ale także zawodnicy z pierwszego składu drużyny ligowej. Już 21 lutego w czwartek rozpoczynamy „maraton tenisowy”, gdzie pierwszą odsłoną będzie bardzo ważny mecz 1 ligi mężczyzn ze Spójnią Warszawa . W pierwszym meczu ulegliśmy drużynie z Warszawy 6:4 i chcielibyśmy się zrewanżować na trudnym terenie “Spójni”.

W piątek 22 lutego jedziemy do Budek Piaseckich na Finał Pucharu Polski województwa mazowieckiego. Jeżeli uda nam się wygrać, to po raz drugi z rzędu zostaniemy Mistrzami Mazowsza i pojedziemy na turniej półfinałowy, rozgrywany pomiędzy najlepszymi drużynami z czterech województw.

23 lutego o godz.16 na hali rezerwowej OSiR Solec Warszawa ul. Solec 71 rozegramy bardzo ważny mecz z KS AZS AWFiS II Gdańsk. W Gdańsku w pierwszej rundzie doszło do remisu 5:5. Drużyny z Warszawy i Gdańska to nasi bezpośredni rywale w walce o utrzymanie się w 1 lidze tenis stołowego mężczyzn w sezonie 2018/2019.

Prosimy o doping, trzymanie kciuków oraz oglądanie transmisji na żywo na Facebook/GKTS Wiązowna.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Tomasz Grzybowski

Data opublikowania strony: 19/02/2019