mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Galeria “Więzy”. Nowa wystawa “Drugie życie rzeczy”

Galeria “Więzy”. Nowa wystawa “Drugie życie rzeczy”

Galeria „Więzy” serdecznie zaprasza na nową wystawę “Drugie życie rzeczy”. Uroczyste otwarcie odbędzie się w niedzielę 13 czerwca.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 15.00 w Galerii “Więzy” przy ul. Lubelskiej 29. Wystawa “Drugie życie rzeczy”, pokazuje, że wyobraźnia ludzka nie zna granic i że upcykling jest dobrze znany mieszkańcom Gminy Wiązowna, choć może nie wszyscy jesteśmy zaznajomieni z tym terminem. Na wystawie będzie można obejrzeć prace mieszkańców Gminy Wiązowna, Seniorów z Dziennego Domu “Senior+”, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu “Jesteśmy!” i innych przyjaciół Stowarzyszenia “Więzy”.

Podczas otwarcia zwiedzający będą mogli skorzystać z kącika Zero Waste, gdzie każdy będzie mógł zapoznać się trendami ruchu less waste. Będzie też można zadać pytanie ekspertowi w tej dziedzinie, czyli Katarzynie Wolszczak z Akademii Zero Waste. Podczas wernisażu odbędzie się również loteria.

Pomysłodawczynią i autorką wystawy jest Lucyna Zięciowska, absolwentka kulturoznawstwa, fanka Indonezji i jej kultury (dwa lata spędziła w tym kraju na stypendium, ucząc się języka indonezyjskiego). Na co dzień pracuje w Ambasadzie Indonezji, zaś w wolnym czasie zajmuje się marketingiem w duchnowskiej miodosytni The Big Fellow, którą prowadzi wraz z mężem. W ostatnich miesiącach, zafascynowana ruchem less waste, postanowiła zgłębić tematykę recyklingu i upcyklingu. Wynikiem tych zainteresowań jest prezentowana wystawa.

Wystawę można oglądać do 27 czerwca (niedziela). W weekendy w godz. 10.00-16.00, a w pozostałe dni – po uzgodnieniu telefonicznym (22 789 06 96).

Zapraszamy!

Galeria „Więzy”

Plakat nowej wystawy "Drugie życie rzeczy" w Galerii "Więzy" w Wiązownie

Data opublikowania strony: 11/06/2021