Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

GKTS Wiązowna. Maja Grzybowska na drugim stopniu podium

W sobotę 4 listopada w Chotomowie odbyło się 2 Grand Prix Mazowsza Młodzików w tenisie stołowym. Nasi zawodnicy z GKTS Wiązowna z sukcesami.

Zawodnicy GKTS Wiązowna w składzie Maja Grzybowska, Oliwia Moczulska, Maksymilian Kamiński, Wiktor Grzybowski i Kuba Adamczyk reprezentowali Gminę Wiązowna podczas zawodów w Chotomowie. Najlepszy wynik osiągnęła Maja Grzybowska, która po dobrej, a czasami bardzo dobrej grze zajęła ostatecznie 2 miejsce.

Oliwia Moczulska, Maksymilian Kamiński i Wiktor Grzybowski ostatecznie zajęli miejsca w przedziale 13 – 16, a Kuba Adamczyk znalazł się w najlepszej 32  turnieju. Oprócz Mai Grzybowskiej wszyscy zawodnicy grali z zawodnikami starszymi od siebie i kolejne lata pokażą jak bardzo są zaangażowani w treningi i będą stawać na podium najważniejszych turniejów na Mazowszu i w Polsce.

Podczas zbliżającego się turnieju 2 Grand Prix Polski w Jastrzębiu Zdroju w dniach 24-26 listopada 2023 r., Gminę Wiązowna oraz GKTS Wiązowna będą reprezentować Maja Grzybowska, Iza Bobel i Adam Osica.

Data opublikowania strony: 08/11/2023