mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Gminne Stoisko Spisowe. Pomożemy Ci się spisać na WiązLove

Gminne Stoisko Spisowe. Pomożemy Ci się spisać na WiązLove

Gminne Stoisko Spisowe. Na zielonym krześle siedzi mężczyzna. Przed nim kobieta w niebieskiej koszulce pisze cos na komputerze
Gminne Stoisko Spisowe podczas akcji krwiodawstwa w Wiązownie (Foto: UG Wiązowna)

Przyjdź 12 i 13 czerwca na WiązLove w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie, spisz swoje domostwo na stoisku Gminnego Biura Spisowego i odbierz nagrodę!

Na WiązLave spotykamy się w sobotę 12 czerwca w godz. 16.00 – 21.00  oraz w niedzielę 13 czerwca w godz. 12.00 – 20.00 na terenie Gminnego Parku Centrum w Wiązownie (ul. Lubelska 30). Podczas wydarzenia na stoisku Gminnego Biura Spisowego będzie można spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym.

Ważne! Jedna osoba może spisać wszystkich domowników. Należy zabrać ze sobą numery PESEL, dane dotyczące powierzchni użytkowej domu oraz rok jego powstania, jak również dane dotyczące zatrudnienia  – w tym adresy firm.

Na każdego, kto spisze swoje domostwo, będzie czekać nagroda – niespodzianka!

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie w ramach dwudniowej imprezy WiązLove przygotował wiele atrakcji. W programie m.in. zlot foodtarck’ów (będą serwować dania kuchni polskiej, włoskiej, żydowskiej, tureckiej i amerykańskiej), występ Marco Bocchino na muzycznej scenie plenerowej, muzyczne szaleństwo dla dzieci, PRL-owska prywatka i przeboje polskiej sceny muzycznej lat 80., a w niedzielny wieczór koncert zespołu Hands up!. Więcej na temat wydarzenia można znaleźć na stronie GOK Wiązowna.

Więcej na temat Narodowego Spisu Powszechnego na stronie: https://tuwiazowna.pl/narodowy-spis-powszechny-2021/

Data opublikowania strony: 07/06/2021