Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Gminne Stoisko Spisowe. Pomożemy Ci się spisać na WiązLove

Gminne Stoisko Spisowe. Na zielonym krześle siedzi mężczyzna. Przed nim kobieta w niebieskiej koszulce pisze cos na komputerze
Gminne Stoisko Spisowe podczas akcji krwiodawstwa w Wiązownie (Foto: UG Wiązowna)

Przyjdź 12 i 13 czerwca na WiązLove w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie, spisz swoje domostwo na stoisku Gminnego Biura Spisowego i odbierz nagrodę!

Na WiązLave spotykamy się w sobotę 12 czerwca w godz. 16.00 – 21.00  oraz w niedzielę 13 czerwca w godz. 12.00 – 20.00 na terenie Gminnego Parku Centrum w Wiązownie (ul. Lubelska 30). Podczas wydarzenia na stoisku Gminnego Biura Spisowego będzie można spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym.

Ważne! Jedna osoba może spisać wszystkich domowników. Należy zabrać ze sobą numery PESEL, dane dotyczące powierzchni użytkowej domu oraz rok jego powstania, jak również dane dotyczące zatrudnienia  – w tym adresy firm.

Na każdego, kto spisze swoje domostwo, będzie czekać nagroda – niespodzianka!

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie w ramach dwudniowej imprezy WiązLove przygotował wiele atrakcji. W programie m.in. zlot foodtarck’ów (będą serwować dania kuchni polskiej, włoskiej, żydowskiej, tureckiej i amerykańskiej), występ Marco Bocchino na muzycznej scenie plenerowej, muzyczne szaleństwo dla dzieci, PRL-owska prywatka i przeboje polskiej sceny muzycznej lat 80., a w niedzielny wieczór koncert zespołu Hands up!. Więcej na temat wydarzenia można znaleźć na stronie GOK Wiązowna.

Więcej na temat Narodowego Spisu Powszechnego na stronie: https://tuwiazowna.pl/narodowy-spis-powszechny-2021/

Data opublikowania strony: 07/06/2021