Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Gminny Dzień Sportu w Zakręcie. Impreza plenerowa

Siedząca kobieta, która zgina się do nogi. W tle drabinki sportowe
Gminny Dzień Sportu organizowany jest w ramach ogólnopolskiego wydarzenia realizowanego przez Fundację Orły Sportu (Foto: GOK)

Zapraszamy do udziału w Gminnym Dniu Sportu. Już 11 września to sportowe wydarzenie odbędzie się na boisku “Orlik” w Zakręcie. To  impreza skierowana do dzieci, młodzieży, seniorów oraz całych rodzin!

Spotykamy się 11 września w godz. 11.00 – 15.00 na „Orliku” w Zakręcie (ul. Szkolna 11). Kluby sportowe – KS Advit, KS Glinianka, UKS Orły Zakręt, GKTS Wiązowna, Akademia Siatkówki, LUKS Rzakta, Team ZabieganeDni, Szkoła Tańca Fast-Step, UKS Smoki – zapraszają na swoje stoiska. Na nich dowiecie się wszystkiego na temat ich działalności i prowadzonych zajęć. Ponadto każdy klub zaprezentuje swoją ofertę oraz umiejętności na scenie.

Dla wszystkich dostępne będą: ścianka wspinaczkowa, gigantyczne piłkarzyki i inne sportowe atrakcje. Zapraszamy do rywalizacji grupy zorganizowane, sołectwa, przedstawicieli klubów sportowych. Dla wszystkich przygotowano medale i dyplomy uczestnictwa. Przedsięwzięcie zakończy rodzinny mecz piłki nożnej. Finiszem spotkania będzie poczęstunek – pizza dla wszystkich.

Podczas imprezy będzie można też odwiedzić stoisko Urzędu Gminy Wiązowna i spróbować swojego szczęścia w kole fortuny. Gminni rachmistrzowie będą spisywać chętnych na Gminnym Stoisku Spisowym. Zapraszamy wszystkich tych, którzy jeszcze nie spisali się w Narodowym Spisie Powszechnym. Jedna osoba może spisać wszystkich domowników. Przed przystąpieniem do spisu należy przygotować sobie numery PESEL wszystkich domowników, informację na temat powierzchni użytkowej domu oraz rok jego powstania, a także adresy miejsc pracy domowników.

Zachęcamy także do odwiedzenia stoiska programu „Czyste Powietrze”. W „Eko pokoju zagadek” zmierzycie się z samymi sobą i waszą wiedzą na temat ochrony środowiska, bo aby wyjść, trzeba będzie odkryć wiele tajemnic i udzielić poprawnych odpowiedzi na różnego rodzaju pytania.

Gminny Dzień Sportu organizowany jest w ramach ogólnopolskiego wydarzenia realizowanego przez Fundację Orły Sportu. Celem projektu jest m.in.: propagowanie bezpiecznych zabaw na powietrzu, zachęcanie dzieci do uczestnictwa w zabawach i grach sportowych, propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie czasu, rozwijanie i promocja aktywności fizycznej.

Współorganizatorami przedsięwzięcia są: Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, gminny animator sportu oraz kluby sportowe działające na terenie Gminy Wiązowna: KS Advit, KS Glinianka, UKS Orły Zakręt, Team ZabieganeDni, Szkoła Tańca Fast-Step, UKS Smoki.

Zapraszamy!

Data opublikowania strony: 10/09/2021