Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing!” rozstrzygnięty

W Gminnym Przedszkolu im. Misia Uszatka w Wiązownie 10 maja odbył się II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing!”.

Dzieci przybyły do nas z przedszkoli w Zakręcie, Woli Duckiej oraz Pęclinie. Konkurs przeprowadzono w czterech kategoriach wiekowych: 3-, 4-, 5- i 6-latków. I choć trema była ogromna, żaden przedszkolak się nie wycofał. Każdy z uśmiechem na buzi zaśpiewał swoją piosenkę. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Na uwagę zasługuje również fakt, że żadna piosenka się nie powtórzyła.

Komisja przyznała po dwa miejsca pierwsze w każdej kategorii wiekowej. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, nagrody oraz „małe co nieco”. Po rozdaniu nagród i zebraniu oklasków wszyscy ustawili się do pamiątkowej fotografii.

Dziękujemy wszystkim za udział, szczególnie nauczycielom za przygotowanie muzyczne i wokalne oraz aranżację poszczególnych utworów. Poziom trudności piosenek oraz ogólny wyraz prezentacji był na wysokim poziomie. Jury dziękujemy za ciężką, ale owocną pracę, a przybyłym rodzicom za wsparcie.

Jednak najpiękniej, jak tylko możemy, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

…so let’s sing again, again and again next year!

Info z: tukontakt@wiazowna.pl
Elżbieta Szczęsna

Data opublikowania strony: 13/05/2019