bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Gra terenowa „Masz wybór”. Zabawa w duchu współpracy

Centrum Usług Społecznych Gminy Wiązowna, we współpracy z innymi instytucjami działającymi na terenie Gminy Wiązowna, zaprasza młodzież w wieku 12-14 lat (z klas 6-8) do udziału w grze terenowej „Masz wybór”.

Gra będzie polegała na wykonaniu przez młodzież zadań nawiązujących do działań profilaktycznych – alternatywnych do zachowań ryzykownych.  „Masz wybór” pomiędzy dobrą zabawą w grupie rówieśników, a używkami. „Masz wybór” pomiędzy zdrowym życiem, a niekorzystnymi dla zdrowia i psychiki uzależnieniami.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i będą się przemieszczać w terenie do stanowisk z zdaniami do rozwiązania. Wśród zadań znajdą się bardzo różnorodne zadania: quizy, zadania praktyczne, logiczne, ruchowe, sportowe. Zadania będą w duchu współpracy, a nie rywalizacji.

Plan wydarzenia:

9.00 – zbiórka uczestników, podział na grupy, omówienie zasad gry terenowej;

9.30-11.00 – przejście trasy, wykonywanie zadań;

11.30-12.00 – omówienie wyników gry, nagrody;

12.00-13.00 – wspólne ognisko z kiełbaskami.

Współorganizatorzy wydarzenia: Straż Pożarna Malcanów, Policja Otwock, Centrum Wolontariatu Radiówek, Młodzieżowe Centrum Kompetencji Radiówek, ZHP Otwock SzczepAn, Wiązowski Teatr Muzyczny, Klub Senior+ z Woli Karczewskiej, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gliniance, Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego w Malcanowie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterskich Lotników Polskich w Wiązownie, Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie.

Gra terenowa Masz wybór

Data opublikowania strony: 07/11/2022