mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Grand Prix Mazowsza Skrzatów i Grand Prix Piaseczno. Zawodnicy GKTS na podium

Grand Prix Mazowsza Skrzatów i Grand Prix Piaseczno. Zawodnicy GKTS na podium

Podczas turnieju Grand Prix Piaseczno wystartowało 26 zawodników tenisa stołowego ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterskich Lotników Polskich w Wiązownie.

Grand Prix Piaseczna zdobyli uczniowie – Iza Bobel, która zajęła 3 miejsce oraz Kuba Bobel, który zajął 4 miejsce. Turniej ten to pierwszy etap w rywalizacji wojewódzkiej dla naszych dzieci i młodzieży. Wyniki nie są tak ważne jak sam udział w największym turnieju dla początkujących i dzieci na Mazowszu. Wszyscy chwalili nie tylko zaangażowanie naszych zawodników ale byli również pod wrażeniem ich poziomu gry i umiejętności. To kolejny etap w szkoleniu i zachęcaniu młodych tenisistów do treningów i sportowego trybu życia.

Podczas rozegranego w dniu 25 września 2022r. I Wojewódzkiego Grand Prix Mazowsza Skrzatów, zawodnicy GKTS Wiązowna osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Na najwyższym stopniu podium stanął Maksymilian Kamiński, a na trzecim miejscu uplasował się Wiktor Grzybowski. Dzięki ciężkiej pracy na treningach oraz realizacji taktyki trenerów zawodnicy GKTS osiągają coraz to wyższy poziom na ogólnopolskich turniejach. Gratulujemy!

Drogę do obecnych i kolejnych sukcesów wspierają: Urząd Gminy Wiązowna oraz Coccine – firma Dakoma

Data opublikowania strony: 29/09/2022