mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Grudniowe “Powiązania”. Zapraszamy do lektury

Grudniowe “Powiązania”. Zapraszamy do lektury

Grudniowy numer biuletynu "Powiązania"

O siódmej już akcji „Świąteczna Radość Pomagania”, której bohaterem jest Dominik z Dziechcińca, o nowych świetlicach i podziale funduszu sołeckiego, o nagrodach „Złoty Wiąz” dla przedsiębiorców oraz o tym, że ruszyły zapisy na 42. Półmaraton Wiązowski – o tym przeczytacie Państwo w najnowszym numerze „Powiązań”.

W grudniowych „Powiązaniach” czeka na Państwa mały prezent. Jaki? Zajrzyjcie do środka naszego pisma. Zachęcamy w nim również do aktywnego włączenia się do akcji „Świąteczna Radość Pomagania”, o której piszemy na str. 6. Tym razem naszym bohaterem jest Dominik, uczeń Szkoły Podstawowej w Malcanowie.

Polecamy Państwa uwadze także relację fotograficzną ze „Wspólnego ubierania choinki”, którą znajduje się na str. 32. W środku numeru znajdą Państwo również mapę odśnieżania przygotowaną przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Wiązownie.

Piszemy też o tym, że – niestety – nie radzimy sobie, jako społeczność, z segregacją śmieci i dlatego zmuszeni jesteśmy przeprowadzać kontrole (str. 22). Zachęcamy także do przeczytania relacji z obchodów Dnia Odzyskania Niepodległości, które zbiegły się w tym roku z ważnymi rocznicami Szkoły Podstawowej w Zakręcie. Jakimi? O tym na str. 26.

To tylko niektóre z wielu tematów poruszanych na łamach naszego biuletynu. Najnowszy numer „Powiązań” będzie dostępny w szkołach, bibliotekach i sklepach na terenie całej gminy. Wersję elektroniczną można pobrać z naszej strony.

Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

Data opublikowania strony: 18/12/2021