mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

I Ty możesz pomoc. Koncert charytatywny dla Natalki

I Ty możesz pomoc. Koncert charytatywny dla Natalki

Dzeiwczynka z zespołem Aperta. Jest ubrana w szarą sukienkę i szare butki oraz w białe rajstopy
Mała Natalka jest tegoroczną bohaterką akcji "Świąteczna radość pomagania" (Foto: M. Sosnowska)

Występ gwiazdy polskiej sceny muzycznej Eleni oraz Kabaretu „Na chwilę” – to atrakcje, jakie czekają na uczestników „Koncertu Charytatywnego na rzecz Natalii Chomczyk”, bohaterki akcji „Świąteczna Radość Pomagania”. Dochód ze sprzedaży biletów – „cegiełek” przekazany zostanie na rzecz chorej dziewczynki.

Zapraszamy wszystkich do udziału w koncercie charytatywnym, którego celem jest pomoc – tym razem Natalce, która urodziła się z bardzo rzadką chorobą, występującą raz na milion urodzeń. To zespół Aperta – uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych charakteryzujących się m.in. zrośnięciem szwów czaszkowych, zrośnięciem palców u rąk i stóp, rozszczepem podniebienia. Koncert odbędzie się 25 czerwca (piątek) w Sali Raj w Dziechcińcu (ul. Majowa 164). Początek godz. 17.00.

W wydarzenie włącza się wiele osób m.in. sportowcy, artyści, aktorzy oraz osoby związane z Gminą Wiązowna. Tradycją stało się, że Wójt Gminy Wiązowna wraz ze swoimi współpracownikami przygotowuje własny program artystycznym. I tym razem również Kabaret „Na chwilę” wprowadzi przybyłych na koncert gości w radosny nastrój. Gwiazdą wieczory będzie jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce – Eleni. W czasie koncertu będą prowadzone atrakcyjne licytacje.

Zapraszamy do zakupu „cegiełek” (100 zł) upoważniających do wstępu na koncert. Dostępne są w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie oraz w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie tel. 22 780 41 79 lub 22 180 00 41 oraz pisząc na e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl

Jest także możliwość zakupu „cegiełki” w formule „door to door”. Opcja ta polega na dostarczeniu przez pracownika GOK jej do Państwa domu. Instytucje i osoby zainteresowane kolportażem cegiełek prosimy o kontakt z organizatorem koncertu (Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, nr tel. 22 780 41 79 lub 22 180 00 41).

Całkowita kwota ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazana na konto Fundacji „Polsat”, której Natalia jest podopieczną.

Plakat koncertu charytatywnego na rzecz Natalii Chomczyk

Data opublikowania strony: 08/06/2021