mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

II Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku

II Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku

Już po raz drugi Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce "Promyczek" zaprasza 10 września na piknik sportowo-rekreacyjny o charakterze profilaktycznym, promując zdrowy tryb życia. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Starosta Otwocki.

II Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku odbędą się 10 września o godz. 11.00 na torze ćwiczeniowym na terenie Leśnego Parku Wiejska (ul. Szkolna 22 w Otwocku). w przypadku złych warunków atmosferycznych, zawody odbędą się w Hard Box Otwock (ul. Warsztatowa 4).

W ramach pikniku sportowo-rekreacyjnego odbędą się: zawody w podciąganiu się na drążku w pięciu kategoriach, gry i konkursy dla dzieci oraz kwesta na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek.

Promocja zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej w kontekście zapobiegania nadwadze i innym chorobom, a także zwiększenie poczucia tożsamości lokalnej, której jednym z fundamentów może być niesienie pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom, to jedne z kilkunastu celów sportowo-rekreacyjnego pikniku. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek, a jednym z partnerów Powiat Otwocki.

Źródło: Powiat Otwocki

 

II Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku odbędą się 10 września 2022 r. o godzinie 11.00 na torze ćwiczeniowym na terenie Leśnego Parku Wiejska

Data opublikowania strony: 09/09/2022