mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

II Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego. Zaproszenie

II Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego. Zaproszenie

Jaki obraz trzeciego sektora wyłonił się po miesiącach pandemii? Jak organizacje i stowarzyszenia mogą włączyć się dziś w przedsiębiorczość społeczną? O tym między innymi Powiat Otwocki i Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej będą chcieli rozmawiać z przedstawicielami powiatowych NGO już 15 czerwca.

W powiecie otwockim funkcjonuje ponad 300 organizacji pozarządowych, które działają między innymi w obszarze sportu, kultury czy pomocy społecznej. W ubiegłym roku, z inicjatywy powiatu, przedstawiciele fundacji i stowarzyszeń spotkali się po raz pierwszy, aby dzielić się doświadczeniem i zdobywać wiedzę, która wspiera ich rozwój.

Powiat otwocki zaprasza na II Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego. Goście wydarzenia, które odbędzie się już 15 czerwca w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku, poznają różne formy współpracy organizacji i samorządu, dowiedzą się tego, jak rozwijać ekonomicznie organizację poprzez odpłatną działalność statutową, ale też zapoznają się z dobrymi praktykami wybranych NGO-sów. W programie przewidziano również panel dyskusyjny, w którym zostaną poruszone tematy ważne dla lokalnych organizacji pozarządowych.

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne. Osoby zainteresowane udziałem w Forum proszone są o wypełnienie Formularza zgłoszenia (plik do pobrania dostępny poniżej) oraz dostarczenie go pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiat-otwocki.pl lub osobiście na adres: ul. Górna 13, 05-400 Otwock, do dnia 11 czerwca 2021 r. (decyduje data wpływu formularza).

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie powiatu otwockiego.

 

Plakat z informacją o II Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego, które odbędzie się 15 czerwca 2021 r.

Źródło: Powiat Otwocki

Data opublikowania strony: 08/06/2021