mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego

III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego

Powiat Otwocki wraz z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, zapraszają przedstawicieli trzeciego sektora (NGO) do udziału w III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego. Wydarzenie odbędzie się 8 września (czwartek), w godzinach 10-16 w Powiatowym Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.

Mając na względzie to, jak cenną platformą porozumienia dla organizacji pozarządowych jest Forum NGO, powiat otwocki postanowił zorganizować jego kolejną trzecią edycję. Tym razem do współpracy zaproszono Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Jej doświadczeni eksperci od lat zajmują się problematyką NGOsów. Doskonale znają szanse, ale też trudności, z jakimi borykają się organizacje pozarządowe w codziennej rzeczywistości.

Tegoroczne forum powiatowe trzeciego sektora odbędzie się w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku, przy ulicy Poniatowskiego 10.

Wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich latach, przyczyniły się do zahamowania działalności niejednej fundacji czy stowarzyszenia. Nie wszystkie planowane projekty udało się zrealizować, a inne musiały być, zorganizowane w innym niż zakładano wymiarze. Dlatego, między innymi o tym, jak działać skutecznie i rozwijać potencjał organizacji, a także jak ułatwiają życie innowacje społeczne, przedstawiciele samorządu powiatowego oraz eksperci będą rozmawiać z reprezentantami trzeciego sektora z terenu powiatu otwockiego. Nie zabraknie także panelu dyskusyjnego, którego główną tematyką jest samorząd i NGO: razem dla dobra wspólnego.

Więcej szczegółów, w tym warunki uczestnictwa są dostępne na stronie powiatu otwockiego: www.powiat-otwocki.pl.

III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego

Data opublikowania strony: 01/09/2022