Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

IV Forum organizacji pozarządowych powiatu otwockiego. Już 9 marca

Powiat Otwocki oraz Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych zapraszają 9 marca przedstawicieli trzeciego sektora do udziału w IV Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego.

Już po raz czwarty w Otwocku spotkają się przedstawiciele NGOsu z całego regionu, aby dyskutować o swoich wyzwaniach, ale też szansach. Organizatorzy wydarzenia – Powiat Otwocki i Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych wraz z partnerami: Federacją Mazowia i Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej zadbali o to, żeby program Forum wpisywał się w oczekiwania jego odbiorców. Będzie zatem szansa żeby porozmawiać o możliwościach promocji NGOsów, różnych formach dofinansowania, ale też współpracy, którą oferują jednostki samorządu terytorialnego.

Miejscem tegorocznych rozmów, warsztatów, dyskusji, a przede wszystkim spotkania przedstawicieli trzeciego sektora będzie niezmiennie, sala widowiskowa Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.

Uczestnictwo i zgłoszenia

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne. Osoby zainteresowane udziałem w Forum proszone są o wypełnienie Formularza zgłoszenia (plik do pobrania dostępny poniżej) oraz dostarczenie go pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiat-otwocki.pl lub osobiście na adres: ul. Górna 13, 05-400 Otwock, do czwartku, 2 marca 2023 roku. (decyduje data wpływu formularza).

Formularz do pobrania dostępny jest na stronie powiatu otwockiego.

Data opublikowania strony: 24/02/2023