bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Jarmark Rękodzieła w Wiązownie. Zmiana trasy 720

Już po raz czwarty zapraszamy na Wiązowski Jarmark Artystów, Rękodzielników i Zdrowej Żywności, odbywający się w ramach święta Gminy Wiązowna – WiązLove. W związku z jego organizacją nastąpi zmiana w kursowaniu linii autobusowej 720.

Jarmark Artystów Rękodzielników i Zdrowej Żywności rozpocznie się 16 czerwca o godz. 13.00 i potrwa do godz. 19.00. Stoiska będą ustawione wzdłuż ul. Kościelnej w Wiązownie (od ulicy Nadrzecznej do Sportowej).

Z tego powodu nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Autobus linii 720 w godz. 9.00 – 21.00 zostanie skierowany w obu kierunkach na trasę: WIATRACZNA – […] – Wiązowna: Kościelna – Nadrzeczna – Sportowa – Lubelska – Szosa Lubelska (DK 17) – Emów: Szosa Lubelska (DK 17) – Radiówek: Szosa Lubelska (DK 17) – Spokojna – Żanęcin: Rajska – […] – RZAKTA.

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanków: PĘCLIŃSKA 01 i 02, PROJEKTOWANA 01 i 02 i SPOKOJNA 02.

W tym dniu linia autobusowa 720 kursować będzie na podstawie specjalnego rozkładu jazdy. Więcej informacji na stronie www.ztm.waw.pl.

Jak co roku święto gminy po raz kolejny będzie hucznie obchodzone. Zapraszamy dużych i małych, starych i młodych – wszystkich mieszkańców Gminy Wiązowna na kolejny już WiązLove. Rozpoczynamy o godz. 14.00, a spotykamy się na placu za OSP Wiązowna (ul. Kościelna 41).

Wśród atrakcji m.in.:  Power Play” – śpiewające taneczne dico polo, Tacy Sami” – czyli zespół coverowy wykonujący utwory „Lady Pank” oraz „Hit Boyz”, który rozkręci prawdziwe disco polo party. Wiązownę odwiedzi także DJ Salis, który zachęci nas do wspólnej zabawy w połączeniu z laserowym show.

Gwiazdą wieczoru będzie Antek Smykiewicz –  wokalista, gwiazda telewizji, uczestnik programów m.in. „Dancing with the stars – Taniec z Gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo!”.

Data opublikowania strony: 13/06/2019