Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Jednym głosem dla Ukrainy”. Zapraszamy na koncert 18 maja

Koncert 18 maja w Pawilonie Kultury "Jednym głosem dla Ukrainy"

Wierzymy, że muzyka ma ogromną moc. Potrafi poruszać serca i jednoczyć ludzi. Zapraszamy mieszkańców naszej gminy oraz terenów ościennych na jedyne w swoim rodzaju spotkanie muzyczne (Музична зустріч) „Jednym głosem dla Ukrainy”. Spotykamy się już 18 maja w Pawilonie Kultury w Wiązownie. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka gotówki.

Od pierwszych dni nieludzkiej agresji, jaka spotkała naszych sąsiadów, nie pozostawaliśmy obojętni. Każdy angażował się w pomoc, jak tylko mógł. Teraz chcemy połączyć swoje siły i zgodnie wypowiedzieć się, używając do tego  jedynego w swoim rodzaju języka, jakim jest muzyka. Wierzymy, że muzyka i śpiew jednoczą, mają siłę zmieniać świat, rozgrzewają serca, dają nadzieję, wzmacniają, uzdrawiają.

Zapraszamy 18 maja o godz. 19.30 do Pawilonu Kultury w Wiązownie do wspólnego śpiewu – w programie znajdą się utwory w języku polskim i ukraińskim. Spotkanie poprowadzi chór Mienia River. Wyrazimy nasze zjednoczenie i absolutny sprzeciw wobec wojny!

Odpowiadając na bieżące potrzeby, Gmina Wiązowna poszerzyła pomocowy zakres i utworzyła specjalne konto, na które zarówno pojedyncze osoby, jak i firmy mogą wpłacać środki finansowe. Te zostaną przeznaczone na pomoc uchodźcom znajdującym się na naszym terenie.

Pieniądze można wpłacać na numer: 88 8001 0005 2003 0020 0592 0169 z dopiskiem w tytule przelewu: „Darowizna na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy”.

Data opublikowania strony: 11/05/2022