Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Julita Bator w Duchnowie. Spotkanie autorskie w bibliotece

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna zaprasza na spotkanie autorskie z Julitą Bator, autorką wielu poradników i książek o zdrowym stylu życia, które odbędzie się 18 września w filii biblioteki w Duchnowie.

Biblioteka ma nadzieję, że temat spotkania –  zawsze aktualny i ciekawy – zainspiruje do zmiany stylu życia niejedną osobę. Warto więc zabrać ze sobą na spotkanie 18 września o godz. 17.00 członków rodziny i znajomych, szczególnie tych, którzy mają problem z zachowywaniem diety lub dbaniem o to, co jedzą. Filia biblioteki w Duchnowie w Duchnowski Domu Kultury (ul. Wspólna 157) zaś zadba już o to, aby uczestnicy wydarzenia otrzymali porządną dawkę pożytecznej wiedzy na wynos.

W bibliotece czekają na wypożyczenie książki Julity Bator, a po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek pisarki z autografem. Wstęp wolny.

 

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna zaprasza na spotkanie autorskie z Julitą Bator, autorką wielu poradników i książek o zdrowym odżywianiu, które odbędzie się 18 września w filii biblioteki w Duchnowie.

Data opublikowania strony: 05/09/2023