Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Już jest! Polecamy grudniowy numer „Powiązań”

powiazania_12_2018_720

O zaprzysiężeniu i pierwszej sesji naszego gminnego samorządu i o tym, że nasza Wiązowna weszła do czołówki wiejskich gmin w Polsce, jak również o nowej świetlicy w Pęclinie oraz o tym, jak walczyć z gryzącym dymem  – o tym przeczytacie Państwo w najnowszym numerze „Powiązań”.

W grudniowych „Powiązaniach” czeka na Państwa mały prezent. Jaki? Zajrzyjcie na str. 2 naszego pisma. Zachęcamy w nim również do aktywnego włączenia się do akcji „Świąteczna Radość Pomagania”. Tym razem jej bohaterką jest Hania Gieparda. To niespełna dwuletnia dziewczynka, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. To ciężka i zagrażająca jej życiu choroba.

Polecamy Państwa uwadze także relację fotograficzną ze „Wspólnego ubierania choinki” w centrum Wiązowny. W numerze również o 12 parach z naszej gminy, które obchodzą niecodzienny jubileusz. Z tej okazji uhonorowano je specjalnymi medalami. Jakimi? O tym piszemy na str. 14-15.

W środku numeru znajduje się nowy harmonogram wywozu odpadów z naszej gminy w okresie od stycznia do czerwca 2019 roku. Taka ściągawka przyda się na pewno każdemu. Warto ją wyciąć i powiesić w domu w widocznym miejscu, np. na lodówce.

Najnowszy numer „Powiązań” będzie dostępny w szkołach, bibliotekach i sklepach na terenie całej gminy. Wersję elektroniczną można pobrać z naszej strony.

Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

Data opublikowania strony: 18/12/2018