Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Kobieta w teatrze życia”. Koncert w Woli Karczewskiej

Tegoroczny Dzień Kobiet w naszej gminie przybrał wyjątkowo uroczysty charakter. Koncert „Kobieta w teatrze życia”, który odbył się 9 marca w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej, był dedykowany wszystkim paniom.

Wokalistka Marta Kuszakiewicz wraz z gitarzystą Tomaszem Boruchem magią dźwięków oczarowali licznie zgromadzoną publiczność. Piosenki w pięknych aranżacjach, przeplatane recytacjami, opowieściami i anegdotkami  przedstawiły kobiety w ich teatrze życia.

Całe przedsięwzięcie było kontynuacją akcji Gminy Wiązowna „Świąteczna radość pomagania”, której bohaterką jest Hania Geparda. Koncert został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie. Partnerzy wydarzenia połączyli siły, żeby wesprzeć to wydarzenie. Słodkości na stół oraz drobne dekoracje wykonali Seniorzy z Dziennego Domu „ Senior+” w Woli Karczewskiej, dekoracje sceny – plakaty „Kobiety świata”  – przygotowali  Seniorzy z Klubu “Senior+”,  upominki – pachnące mydełka – podarowali uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Radiówku. Wolontariusze z Gminnego Centrum Wolontariatu, działającego w ramach Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie, kwestowali na rzecz Hani, dbali o gości oraz przygotowali salę. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Izabeli przekazały na rzecz Haneczki książki pt. „Kobiety niezapomniane”, które zostały zlicytowane podczas wydarzenia. Wśród przedmiotów, które “poszły pod młotek”, znalazły się także gadżety dla dzieci oraz płyta z wokalnymi aranżacjami Marty Kuszakiewicz. Podczas tego wydarzenia zebrano 1160,00 zł na rzecz naszej podopiecznej.

Koncert przeszedł do historii, ale nasza akcja na rzecz Hani trwa! Wciąż można pomagać, przekazując 1% na rzecz Hani (KRS: 0000270809, cel szczegółowy: Gieparda, 7976), wpłacając dowolną darowiznę na konto Fundacji Avalon, której Hania jest podopieczną (62 1600 1286 0003 0031 8642 6001). Zachęcamy również do udziału w specjalnym koncercie charytatywnym dla Hani, który odbędzie się 7 kwietnia w hotelu Brant. Cegiełki – bilety do nabycia w GOK Wiązowna. Rezerwacji można dokonywać również telefonicznie 22 780 41 79 oraz wysyłając e-mail na adres: zapisy@gok-wiazowna.pl. Więcej na temat samego wydarzenia można przeczytać TUTAJ.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl
Paulina Sokół

Data opublikowania strony: 12/03/2019