bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych Metropolia Warszawska
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Wiązowna. Wspólny piknik w Gliniance

Już w sobotę 15 czerwca w Gliniance w godzinach 16.00 - 21.00 odbędzie się piknik, podczas którego swoją działalność zaprezentują wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wiązowna.

W programie wydarzenia: występy reprezentacji kół gospodyń, wspólna biesiada, zabawa taneczna, smaczny poczęstunek.

Gospodynie i gospodarze zaproszą do degustacji potraw. Będzie możliwość zakupienia domowych przetworów, wypieków, potraw.

Ponadto członkinie i członkowie kół zaprezentują swoje wyroby rękodzielnicze. Artystyczna twórczość ludowa zostanie zaprezentowana w formie wystaw.

Zachęcamy do odwiedzenia wydarzenia, wspólnej zabawy i odpoczynku na łonie natury w uroczej Gliniance.

Wydarzenie organizuje oraz koordynuje Koło Gospodyń Wiejskich w Gliniance, we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw i Usług Społecznych.

Partnerem wydarzenia jest Ochotnicza Straż Pożarna w Gliniance oraz Parafia Św. Wawrzyńca w Gliniance.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale zachęcamy aby zabrać ze sobą gotówkę. Gwarantujemy, że stoiska i produkty będą kuszące!

Wydarzenie jest dofinansowane przez Gminę Wiązowna.

Organizatorzy

Już 15 czerwca, w sobotę, w Gliniance w godzinach 16:00 - 21:00 odbędzie się piknik, podczas którego swoją działalność zaprezentują wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Wiązowna.

Data opublikowania strony: 07/06/2024