bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Koleje Mazowieckie. Zmiany w rozkładach i działaniu kas

Pociągi Kolei Mazowieckich
Pociągi Kolei Mazowieckich

Ze względu na panującą sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, a także w funkcjonowaniu Punktu Rzeczy Znalezionych oraz kas biletowych.

Od 18 do 25 marca wprowadzono dodatkowe zmiany w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. Rozkład jazdy będzie zbliżony do obowiązującego w soboty, niedziele i święta. Pozostanie jednak większość pociągów przyspieszonych tak, by umożliwić podróż do pracy i powrót do domu.

Część kas biletowych KM jest już zamknięta, w związku z tym zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem kanałów bezgotówkowych, np. za pośrednictwem telefonu komórkowego czy przez internet.

Do odwołania wprowadzono ograniczenia w funkcjonowaniu Punktu Rzeczy Znalezionych.  Przedmioty znalezione trafią do Punktu, jednak ich wydawanie zostaje czasowo zawieszone.

Ze względu na wyznaczenie tzw. „stref 0” w pociągach KM proszą podróżnych o niekierowanie się na początek i na koniec składów. Ze względów bezpieczeństwa zostały one wyłączone z użytku podróżnych.

Szczegółowe informacje na temat zmian znajdą Państwo tutaj:

https://www.mazowieckie.com.pl/

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dnia…

https://www.mazowieckie.com.pl/jmapa#site

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bagaz-pozostawiony-w-pociagu#site

Foto: Koleje Mazowieckie

Data opublikowania strony: 18/03/2020