bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Komunikacja miejska. Kolejne zmiany w rozkładach

Kobieta w czerownej kurtce i brązowym szalu w środku autobusuKobieta w czerwonej kurtce i brązowym szalu w środku autobusu miejskiegomiejskiego
Dzięki komunikacji miejskiej mamy doskonałe połączenia z Warszawą i Otwockiem (Foto: Fotolia)

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził kolejne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Linie dzienne znów kursują według rozkładów jazdy obowiązujących w dni powszednie.

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/. W soboty, niedziele i święta organizacja komunikacji miejskiej pozostaje bez zmian.  

Planując podróż, należy pamiętać o nowych restrykcjach wprowadzonych przez rząd. Dozwolona liczba osób, jakie mogą przebywać w środkach komunikacji miejskiej, musi odpowiadać połowie miejsc siedzących w danym środku transportu.

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził również nadzwyczajne rozwiązanie. Pasażerowie, którzy w czasie zagrożenia epidemicznego zrezygnowali z podróży warszawskim transportem publicznym, mogą drogą elektroniczną zwrócić się z wnioskiem o zawieszenie biletu długookresowego. Więcej na ten temat w materiale: Zagrożenie epidemiczne. Zawieś bilet, jak nie jeździsz

Więcej informacji na stronie: https://www.wtp.waw.pl  

Data opublikowania strony: 25/03/2020