bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych Metropolia Warszawska
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Koniec budowy kanalizacji w Emowie i Duchnowie

Głęboki rów, na dnie ułożone rury kanalizacyjne. W tle stoją robotnicy
Prace przy budowie sieci kanalizacji na terenie Gminy Wiązowna (Foto: UG Wiązowna)

Odcinki kanalizacji, które budowaliśmy w Emowie i Duchnowie, są już gotowa. Można już starać się o podłączenie do sieci. Zapraszamy do kontaktu ze spółką Hydrodukt.

W Emowie wybudowaliśmy kanalizację sanitarną na ul. Sosnowej i Runa Leśnego do ul. Jagód oraz na ul. Jagód. Długość sieci w Emowie to łącznie ok. 2,3 km. Wyposażono pompownie ścieków, zamontowano szafy sterownicze oraz podłączono pompy do zasilania z sieci. Koszt budowy kanalizacji sanitarnej w Emowie wyniósł 1,67 mln zł.

Ponadto została wykonana sieć kanalizacji sanitarnej w Duchnowie na ul. Dłuskiej oraz odcinach w ul. Ustronnej, ul. Spacerowej do skrzyżowania z ul. Kwitnącej Jabłoni oraz na ul. Góry Warszawskie. Łącznie wybudowano ok. 3,8 km sieci kanalizacji sanitarnej. Całkowity koszt wyniósł ponad 4 mln zł.

Jest możliwość podłączania się do sieci kanalizacji sanitarnej. Wszelkie informacje dotyczące procedury podłączenia dostępne są na stronie spółki Hydrodukt w zakładce DLA MIESZKAŃCA/WODOCIĄGI  I KANALIZACJA.

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami spółki pod nr tel. 22 789 01 33 wew. 106. Można też uzyskać informacje bezpośrednio w siedzibie Hydroduktu przy ul. Boryszewskiej 2 w Wiązownie.

Data opublikowania strony: 24/03/2022