mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Konkurs dla firm. Samorząd Mazowsza poszukuje innowatorów

Konkurs dla firm. Samorząd Mazowsza poszukuje innowatorów

Plakat konkursu Innowator Mazowsza dla firm i pracowników naukowych
W konkursie "Innowator Mazowsza" można wygrać atrakcyjne nagrody (UMWM)

Jeśli prowadzisz własną firmę, która może pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami lub twoja praca doktorska dotyka tematów związanych z innowacyjnością, nie czekaj i wyślij zgłoszenie do konkursu „Innowator Mazowsza”. Nabór trwa do 30 września.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: „Innowacyjna Firma” oraz „Innowacyjny Naukowiec”. Zgłaszający się w pierwszej kategorii muszą prowadzić na Mazowszu firmę z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Działalność gospodarcza musi być zarejestrowana nie wcześniej niż od 1 stycznia 2014 r. W ocenie brane są pod uwagę nowe produkty lub usługi, nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe w codziennej praktyce biznesowej.

W ramach kategorii „Innowacyjny Naukowiec” mogą się zgłosić naukowcy z zakończonym przewodem doktorskim lub stopniem doktora uzyskanym w ciągu ostatnich czterech lat. Przedmiot pracy powinny stanowić innowacyjne rozwiązania możliwe do wdrożenia w praktyce gospodarczej.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać drogą elektroniczną formularz aplikacyjny wraz z wymaganymi załącznikami. Formularz jest dostępny na stronach: www.mazovia.pl oraz www.innowacyjni.mazovia.pl. Nabór trwa do 30 września.

Zwycięzcy w kategorii „Innowacyjna Firma” otrzymają: I miejsce – 30 tys. zł, II miejsce – 20 tys. zł oraz III miejsce – 15 tys. zł zaś w kategorii „Innowacyjny Naukowiec”: I miejsce 20 tys. zł, II miejsce 15 tys. zł i III miejsce 10 tys. zł. Na wyróżnionych też czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: wsparcie eksperckie, indywidualny mentoring w zakresie oceny potencjału biznesowego projektu, konsultacje merytoryczne z zakresu finansowania, marketingu, aspektów podatkowych i analiz strategicznych, dostęp do przestrzeni coworkingowej, możliwość zaprezentowania rozwiązań przed gronem inwestorów lub przedsiębiorców, roczny bilet na konferencje o tematyce związanej z biznesem, spotkania networkingowo-inspiracyjne, warsztaty o tematyce biznesowej, kurs przygotowujący do rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz studia podyplomowe.

Więcej informacji na stronie: www.innowacyjni.mazovia.pl.

Źródło: www.mazovia.pl

Data opublikowania strony: 11/09/2020