mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Konkurs na logo i nazwę GOK. Zgłoś pracę

Konkurs na logo i nazwę GOK. Zgłoś pracę

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie, który od września 2019 r. rozszerzył swoją działalność o turystykę, rekreację i sport, zaś od 2020 r. przeniesie swoją siedzibę do nowego budynku przy ul.Lubelskiej, ogłasza konkurs na nowe logo i nazwę.

Konkurs obejmuje:

  1. zaprojektowanie i opracowanie loga,
  2. lub zaproponowanie nazwy,
  3. lub zaprojektowanie i opracowanie loga oraz zaproponowanie nazwy, dla wiązowskiej instytucji kultury, która realizuje także zadania z zakresu turystyki, rekreacji i sportu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszeniową (stanowiącą załącznik nr 1 do regulaminu) i przesłać ją wraz z projektem nazwy na adres e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie (ul. Kościelna 41). W przypadku zgłoszenia nazwy wraz z logo, należy dołączyć do karty zgłoszeniowej projekt logotypu w wersji cyfrowej (na płycie CD/DVD, pendrive’ie, karcie pamięci lub innym obecnie stosowanym nośniku cyfrowym).

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 stycznia 2020 r. do godziny 23.59. Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia znajdą Państwo pod tekstem.

Damian Krawczyk

Data opublikowania strony: 16/12/2019