Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Kursy dla przedsiębiorców. „Savoir-vivre w biznesie”

Logo Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Poznaj praktyczną stronę etykiety biznesowej! „Savoir-vivre w biznesie” – nowy kurs Akademii PARP.

Znajomość zasad savoir-vivre’u w biznesie jest bardzo przydatna – pomaga w budowaniu uczciwych i opartych na wzajemnym szacunku relacji z partnerami, ale też może zadecydować o sukcesie negocjacji czy rozwoju relacji handlowych. Czym jest savoir-vivre w biznesie i co oznacza w praktyce?

Weź udział w bezpłatnym kursie online Akademii PARP „Savoir-vivre w biznesie” i poznaj praktyczną stronę etykiety biznesowej! Będziesz nie tylko wiedzieć jak wywrzeć pozytywne wrażenie podczas spotkań z kontrahentami, ale też kiedy podać rękę jako pierwszy, jak zestawić kolory swojego stroju czy w jakiej kolejności wsiąść do windy.

Podczas nauki towarzyszyć Ci będzie Filip – bohater kursu, wykładowca na uniwersytecie, specjalista ds. komunikacji biznesowej i sztuki przemawiania. Będziesz miał okazję uczestniczyć w prowadzonych przez niego zajęciach, gdzie wspólnie ze swoimi uczniami omawia tematy związane z zasadami savoir-vivre’u w biznesie. Filip chętnie dzieli się swoim doświadczeniem również ze swoją siostrą Anną oraz kolegą Szymonem. Postaci będą występować w różnych sytuacjach, dzięki czemu zgłębisz wiedzę m.in. na temat językowego savoir-vivre’u, wręczania podarunków podczas spotkań biznesowych, a także różnic kulturowych, które mogą okazać się problematyczne w przypadku spotkań z osobami z zagranicy. Weź udział w nowym kursie i dowiedz się, dlaczego warto stosować etykietę podczas spotkań biznesowych.

Dzięki udziałowi w kursie „Savoir-vivre w biznesie”:

poznasz fundamenty zasad savoir-vivre’u w kontakcie bezpośrednim i zdalnym,

będziesz świadomie wzmacniał swój wizerunek w relacjach z klientami z Polski i zagranicy,

poznasz zasady etykiety biznesowej,

wzmocnisz wiedzę na temat zasad uczestnictwa w spotkaniach formalnych i nieformalnych w formule tradycyjnej i online.

Kurs „Savoir-vivre w biznesie” został opublikowany 28 listopada na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat nowego kursu znajdziesz na podstronie kursu – zapisz się już dziś!

Do końca 2022 roku Akademia PARP planuje opublikować jeszcze jeden kurs e-learningowy: „Profesjonalny sekretariat – kurs II stopnia”.

Aby nie przeoczyć żadnych nowości związanych z kursami, zachęcamy do zapisania się na wybrane kursy e-learningowe już dziś. Wejdź na stronę główną Akademii PARP, gdzie pojawiło się mnóstwo nowych kursów.

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest całkowicie bezpłatna. Ukończenie każdego z kursów online daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Szczegółowych informacji udziela Paweł Zawadka – Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 05, e-mail: pawel.zawadka@wiazowna.pl.

źródło: https://www.parp.gov.pl/

Data opublikowania strony: 03/01/2023