mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

#LepiejPrzytul. Zgłoś pracę do konkursu  

#LepiejPrzytul. Zgłoś pracę do konkursu  

Dziecięca dłoń z czerwoną kredką rysująca kolorowy obrazek
Malowanie i rysowanie rozwija uzdolnienia plastyczne oraz wyobraźnię (Foto: pixabay.com)

Po raz pierwszy w naszej gminie przeprowadzona zostanie ogólnoświatowa kampania “Biała wstążka”. Działania na rzecz przeciwdziałania przemocy będą organizowane między 25 listopada a 10 grudnia. Rozdamy tysiące białych wstążek – symbol akcji, przeprowadzimy warsztaty i zorganizujemy bezpłatne porady specjalistów.

Zapraszamy też dzieci i młodzież oraz całe rodziny z naszej gminy do udziału w konkursie „#LepiejPrzytul”. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu wcześniej niepublikowaną, samodzielnie stworzoną pracę. Przewidzieliśmy 5 kategorii: „3 – 6 lat” oraz „7 – 10 lat”, „11 – 14 lat”, „15 – 18 lat’ oraz „Grupa”.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Prace można dostarczać od 18 listopada do 4 grudnia do wychowawców z placówek oświatowych, do opiekunów świetlic środowiskowych w szkołach lub do sekretariatu GOK w Wiązownie (ul. Kościelna 41, tel. 22 780 41 79). Pracę należy podpisać na odwrocie. Powinno się tam znaleźć: imię i nazwisko autora lub autorów, wiek i kategoria oraz miejsce zamieszkania. Do każdej pracy należy dołączyć: formularz zgłoszeniowy dla uczestników niepełnoletnich i uczestników pełnoletnich, zgodę na przetwarzanie danych osobowych autora pracy oraz zgodę na nieodpłatną publikację pracy (do pobrania ze strony: tuwiazowna.pl).

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpią 8 grudnia podczas “Wspólnego Ubierania Choinki” w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce.

Więcej o akcji “Biała Wstążka 2019” w Gminie Wiązowna można znaleźć w tekście: Biała Wstążka 2019. Kampania na rzecz przeciwdziałania przemocy. Tam również znajduje się agenda wszystkich wydarzeń, jakie będą odbywać na terenie naszej gminy.

Plakat konukrsu #LepiejPrzytul

Data opublikowania strony: 07/11/2019