bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Listopadowy numer “Powiązań”. Zapraszamy do lektury

Okładka najnowszego numeru Biuletynu "Powiązania"
Okładka najnowszego numeru Biuletynu "Powiązania" (Foto: UG Wiązowna)

O tym, jak postępują prace przy budowie S17 i A2, o piątych urodzinach Dziennego Domu “Senior+” w Woli Karczewskiej oraz podziale środków w ramach funduszu sołeckiego na 2021 r. – o tym m.in. przeczytacie w najnowszym, listopadowym numerze „Powiązań”.

W listopadowych „Powiązaniach” znajdziecie informacje na temat trwających oraz zakończonych gminnych inwestycji. Piszemy też o przetargu na śmieci oraz o Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wiązownie, który już w maju 2021 r. przekształci się w Centrum Usług Społecznych.

Znajdziecie też Państwo informacje na temat gminnej akcji “Biała Wstążka 2020” oraz tego, jak i czym wolno palić w piecu. W specjalnej wkładce znajdą Państwo mapę odśnieżania, z której dowiecie się, kogo należy wezwać, gdy zasypie waszą ulicę lub drogę.  W numerze przeczytacie również porady dla firm, jak dbać o zdrowie oraz dlaczego warto ćwiczyć jogę.

To tylko kilka z wielu tematów, jakie poruszamy na łamach naszego pisma. Najnowszy numer „Powiązań” jest dostępny m.in. w instytucjach i sklepach na terenie całej gminy.

Wersję elektroniczną można pobrać z naszej strony. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

Data opublikowania strony: 12/11/2020