Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Mazowsze dla zwierząt 2023. Złóż wniosek o sterylizację pupila

Mały, czarno-brązowy piesek leży na ziemi

Ogłaszamy dodatkowy nabór na sterylizację bądź kastracja psów i kotów właścicielskich z terenu gminy Wiązowna oraz ujęcie ich w systemie identyfikacji zwierząt (czipowanie), jeżeli do dnia zabiegu nie zostały jeszcze oznaczone elektronicznym „czipem”. Zadanie „Zapobieganie bezdomności zwierząt w gminie Wiązowna” zostało współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Aby skorzystać z dofinansowania (w 100%) trzeba być mieszkańcem naszej gminy i wypełnić wniosek dostępny na stronie www.tuwiazowna.pl w zakładce „Zwierzęta” lub w budynku Urzędu Gminy Wiązowna przy ul. Lubelskiej 59 w Wiązownie.

Następnie, wypełniony przez właściciela wniosek o skierowanie zwierzęcia na konkretny zabieg należy złożyć w naszym urzędzie. Właściciel zwierzęcia drogą telefoniczną otrzyma informację o skierowaniu do wykonania wybranego zabiegu w lecznicy przy ul. Boryszewskiej 2 w Wiązownie i ustali termin przeprowadzenia zabiegu.

Przed dokonaniem zabiegu weterynarz stwierdza, czy stan zdrowia zwierzęcia pozwala na jego wykonanie.

Więcej informacji na ten temat udziela Joanna Kociszewska, Wydział Środowiska i Nieruchomości, tel. 22 512 58 26, e-mail: j.kociszewska@wiazowna.pl

Logo. Napis: Mazowsze dla zwierząt 2023

Data opublikowania strony: 20/09/2023