mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Mazowsze Lokalnie”. Webinar dla organizacji pozarządowych

“Mazowsze Lokalnie”. Webinar dla organizacji pozarządowych

Webinar dla organizacji pozarządowych

Powiat Otwocki oraz Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS, zapraszają organizacje pozarządowe i grupy nieformalne na spotkanie informacyjne w sprawie konkursu mikrograntowego „Mazowsze Lokalnie”. Spotkanie odbędzie się 15 lutego.

Powiat Otwocki oraz Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS zapraszają do udziału w spotkaniu, podczas którego eksperci wyjaśnią co zrobić, aby uzyskać mikrodotację w wysokości do 6 000 zł (bez wkładu własnego) w ramach programu Mazowsze Lokalnie.

Specjaliści omówią także przykładowe pomysły, jakie były dofinansowane w ubiegłych latach oraz wskażą, jak przygotować i opisać swój własny pomysł na projekt. Środki mogą pozyskać również koła gospodyń.

Spotkajmy się on-line

Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej w dniu 15 lutego br. w godz. 18.00 – 19.30. Do obsługi potrzebny jest tylko komputer z dostępem do internetu lub opcjonalnie telefon.

W jaki sposób mogę się zgłosić na szkolenie?

Zgłoszenia organizacji przyjmowane są do poniedziałku 13 lutego do godziny 16.00 na adres: promocja@powiat-otwocki.pl. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Kultury i Promocji pod numerem telefonu: (22) 788 15 34 wew. 369.

Uwaga! Link do szkolenia zostanie przesłany do zainteresowanych, po wcześniejszym przesłaniu zgłoszenia z adresem e-mail na dzień przed rozpoczęciem szkolenia.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Mazowsze Lokalnie, który jest programem wsparcia dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych (w tym grup samopomocowych), działających na terenie województwa mazowieckiego.

Źródło: Powiat Otwocki

Data opublikowania strony: 04/02/2022