radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

„Mikołajki na sportowo” w Zakręcie. Zobacz relację

„Mikołajki na sportowo” w Zakręcie. Zobacz relację

Klub Sportowy Zakręt 8 grudnia gościł dzieci i młodzież z powiatu otwockiego na imprezie pn. „Mikołajki na sportowo”. Uczestnicy imprezy wzięli udział w grze terenowej, w ramach której zmagali się w wielu konkurencjach sportowych, ekologicznych oraz artystycznych.

„Mikołajki na sportowo” odbyły się za sprawą środków unijnych, jakie zdobyła Aleksandra Rutkowska w konkursie ogłoszonym przez Lokalną Grupę Działania Natura i Kultura. Konkurs odbył się w ramach w ramach projektu grantowego LGD Natura i Kultura pn. „Pomysł na wolny czas”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego” w ramach inicjatywy LEADER „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Foto i film: K. Herncisz/hernciszfilm

Podziękowania za współpracę przy organizacji „Mikołajek na sportowo w Zakręcie”: Klub Sportowy Zakręt, Świetlica “Pod Jaworem” w Izabeli, Uczniowski Klub Sportowy Orły Zakręt, Klub Sportowy ADVIT Wiązowna, 102 Drużyna Harcerska AVENTURO Hufca ZHP Sulejówek, Centrum Wolontariatu w Radiówku, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radiówku, Stowarzyszenie NASZ WSPÓLNY DOM, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie oraz firmy: ŁUKI Team Military&Survival, NTT System S.A., GRYCAN–LODY OD POKOLEŃ, HERNCISZFILM. Zaangażowane w Komitet Organizacyjny osoby, którym należą się szczególne podziękowania, to: Łucja PODGÓRSKA, Danuta PODGÓRSKA, Beata KĘPKA, Katarzyna DOMINIEWSKA, Koletta OLSZEWSKA, Daniela KUŚMIECZUK, Irena ZAGRODZKA, Agnieszka IZYDOREK, Iwona MICHALAK, Dariusz OLSZEWSKI, Damian OLSZEWSKI, Krystyna MOTYKA, Krystian HERNCISZ, Łukasz JANKOWSKI, Michał TKACZYK, Adam MIELCARZ, Katarzyna i Łukasz TUSIEWICZ.

Data opublikowania strony: 18/12/2018