bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Mikołajki z Celestyniakami. Pomóż zwierzakom

Zostań Świętym Mikołajem, przyjedź do celestynowskiego schroniska dla zwierząt 7 grudnia i obdaruj zwierzaki prezentami. Może to być karma, ciepły kocyk czy spacer. Jednak zwierzaki najbardziej ucieszą się z kochającego człowieka, który zabierze je do domu.

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro zwierząt, 7 grudnia do Schroniska w Celestynowie. Ten dzień to niepowtarzalna okazja, aby otworzyć swoje serce i obdarować mieszkańców schroniska mikołajkowymi prezentami. To też niepowtarzalna świąteczna okazja do spaceru lub… adopcji, bo to jest podarek, na który najbardziej czekają złaknione miłości i ciepła zwierzaki.

Co oprócz tego możesz podarować psiakom?

Oto lista zawsze potrzebnych rzeczy:
– środki czystości, płyny i szczotki do mycia codziennie ponad 300 misek;
– środki dezynfekcyjne, płyny do mycia szyb, podłóg do naszego gabinetu weterynaryjnego
– ręczniki papierowe i papier toaletowy;
– smycze i obroże (nie zatrzaskowe);
– żwirek dla kotów;
– karmę zwykłą oraz weterynaryjną ( np. dla chorych na nerki, wątrobę, bezglutenowców, dla rekonwalescentów, na jelita i żołądek…).

Przywieź prezenty 7 grudnia do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie (ul. Prosta 3). Nie możesz przybyć osobiście, a chciałbyś podarować psiakom coś od siebie? Wyślij prezent lub wpłać darowiznę, a schronisko kupi dla nich najpotrzebniejsze rzeczy! Pieniądze można wpłacać na koto: PKO BP VIII O/W-wa 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 z dopiskiem: “Mikołajki”.

Na stronie www.celestynow.toz.pl znajduje się zakładka “przekaż darowiznę” z łączem do PayPal i Dotpay (IBAN: PL43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 lub KOD BIC (SWIFT): BPKOPLPW).

Data opublikowania strony: 26/11/2019