bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Mistrzowie Agro”. Zagłosuj na naszych sołtysów i KGW

Oddaj swój głos w plebiscycie "Mistrzowie Agro".
Oddaj swój głos w plebiscycie "Mistrzowie Agro". (Foto: "Polska. The Times)

Ruszyło głosowanie w tegorocznej edycji konkursu „Mistrzowie Agro”. Nagrody w kategoriach „Rolnik Roku”, „Sołtys Roku” i „Koło Gospodyń Wiejskich Roku” zostaną przyznane najpierw we wszystkich powiatach, później w województwach, a następnie w ogólnopolskim finale. Każdy może oddać głos na kandydatów z naszej gminy. Pierwszy etap głosowania kończy się 29 października o godz. 21.00.

W pierwszym etapie plebiscytu tytuły „Sołtys Roku” i „Koło Gospodyń Wiejskich Roku” zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa. Głosowanie będzie trwało do 29 października do godz. 21.00. Każdy może oddać głos na kandydatów z naszej gminy. W przypadku sołtysów są to: Zbigniew Mnich (Lipowo), Stanisław Bogucki (Malcanów), Jacek Kardas (Zakręt) i Beata Pietrzykowska (Żanęcin). W przypadku kół możemy zagłosować na Koło Gospodyń Wiejskich w Zakręcie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Gliniance.

Aby oddać swój głos na sołtysa, trzeba wejść na stronę https://polskatimes.pl/p/1008147, a w przypadku KGW na https://polskatimes.pl/p/1008101, następnie wybrać w wyszukiwarce „powiat otwocki”. Zostaniemy przeniesieni na odpowiednią stronę, gdzie możemy zagłosować na wybranego kandydata. Są dwa sposoby oddania głosy: SMS (koszt 2,46 zł + VAT) lub kliknięcie. W tym wypadku, by oddać głos, trzeba wykupić pakiet „kredytów”, czyli wybrany pakiet prenumeraty cyfrowej Polski Plus z e-wydaniem (koszt to 12,30 zł, 26,40 zł lub 123 zł). Jeden kredyt to jeden głos na dowolnego kandydata.

Zwycięzcy z powiatów i regionów, awansują do drugiego etapu plebiscytu, który rozpocznie się 4 listopada. Głosowanie na wojewódzkim szczeblu potrwa do 19 listopada. Laureaci z powiatów i regionów będą walczyć o główne tytuły i nagrody finansowe. Zwycięzcy w wojewódzkim finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, który rozpocznie się 23 listopada i potrwa do 30 listopada. Finał wyłoni laureatów tytułów „Rolnik Roku Polski 2020”, „Sołtys Roku Polski 2020” i „Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020”.

Organizatorami akcji są ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników “Strefa Agro” oraz dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie.

Więcej informacji na stronie https://polskatimes.pl

Data opublikowania strony: 22/10/2020