Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Bezpłatny transport dla seniorów i niepełnosprawnych. Zadzwoń i zarezerwuj

Projekt „Mobilny mieszkaniec Gminy Wiązowna” wpisał się już na stałe w katalog usług świadczonych dla mieszkańców naszej gminy. Osoby starsze, z ograniczona mobilnością, niepełnosprawne lub potrzebujące wsparcia, bardzo chętnie korzystają z możliwości zamówienia transportu.

Dzięki dofinansowaniu ze środków zewnętrznych przewozy wykonywane są nieodpłatnie, od poniedziałku do piątku,  z wyłączeniem świąt i innych przewidzianych prawem dni wolnych od pracy, w godz. od 7.30 do 18.30.

Zgłoszenia potrzeby dowozu można dokonać dwa dni przed planowanym przejazdem:

  • telefoniczne do koordynatora usługi transportowej (tel. 22 512 58 84), w godzinach pracy Urzędu Gminy Wiązowna;
  • drogą mailową, na adres transport@wiazowna.pl;
  • osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Wiązowna – Wydział Rozwoju Gospodarczego (Pawilon Kultury – ul. Lubelska 53), w godzinach pracy Urzędu;
  • poprzez aplikację “Mobilny Mieszkaniec”.

W minionym tygodniu było wiele pracowitych dni, w których nasi kierowcy przy pomocy asystenta usługi transportowej ułatwiali dojazd mieszkańcom. Tak było m.in. w czwartek, kiedy nasi kierowcy Robert i Krzysztof od samego rana byli w trasie. Najpierw dowóz mieszkańców na wizyty lekarskie w Otwocku i Wiązownie, następnie przejazd z podopiecznymi DD Senior+  do PMDK (Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury) w Otwocku, na wystawę pt. „Wyczarowane z drewna”, a na koniec dowiezienie użytkowników do GOK-u, na Radę Seniorów Gminy Wiązowna.

Więcej informacji o usłudze transportowej udziela Anna Gołąb – Pawilon Kultury tel. 22 512 58 84, e-mail: a.golab@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 21/09/2022