bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Mój Rynek” w Wiązownie. Ostatnie stoły do wynajęcia

Targowisko Gminne “Mój Rynek” w Wiązownie tętni życiem. Pojawiły się dwa nowe punkty – z nabiałem oraz rybami – i już zyskały swoich zwolenników. Mamy jeszcze trzy wolne stoły wewnątrz hali, które można wynająć.

„Mój Rynek” działa w centrum Wiązowny przy ul. Lubelskiej 33a. Niedawno, na Państwa życzenie, zmieniły się godziny otwarcia. I tak w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki czynne jest od godz. 7.00 do godz. 18.00, w środy handlowe – od 6.00 do 18.00. W soboty targowisko zaprasza od godz. 6.00 do godz. 15.00.

Wszystkie sklepy na naszym targowisku są już wynajęte. Od listopada działają dwa nowe punkty – z nabiałem oraz z rybami – i już mają swoich fanów. W sklepie z nabiałem można kupić m.in. góralskie oscypki oraz sery korycińskie. W punkcie z rybami dostaniemy zarówno świeże, jak i wędzone ryby.

Mamy jeszcze trzy ostatnie wolne stoły wewnątrz hali. Gorąco zachęcamy do rezerwacji (kontakt z administratorem obiektu pod nr tel. 603 233 706).  Osoby, które chcą handlować na targowisku, mogą skorzystać też z opcji jednodniowej lub rezerwacji miejsca na 30 dni. Wystarczy po uprzednim zgłoszeniu do administratora targowiska zapłacić opłatę targową (od 5 zł za dzień lub od 50 zł za miesiąc).

W nowym obiekcie do dyspozycji handlowców jest 51 miejsc: 9 pawilonów, 10 stanowisk przeznaczonych do handlu w hali głównej, 26 stanowisk do handlu pod zadaszeniem, 6 stanowisk przeznaczonych do handlu z samochodu. Na bazarze już można kupić świeże warzywa, owoce i przetwory od lokalnych producentów, niemiecką chemię, ubrania, sadzonki i rośliny w doniczkach czy słodycze. To przede wszystkim miejsce, w którym handlować mogą rolnicy, drobni przetwórcy, rękodzielnicy, ale nie tylko.

Więcej informacji można uzyskać u zarządcy obiektu pod nr tel. 603 233 706. 

Data opublikowania strony: 25/11/2019