Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Mój Rynek”. Zmiana godzin otwarcia targowiska

Mój Rynek w Wiązownie - napis na ścianie
Mój Rynek w Wiązownie działa już od ponad dwóch lat (Foto: UG Wiązowna)

Targowisko Gminne “Mój Rynek” w Wiązownie czynne jest praktycznie codziennie oprócz niedziel. Zmieniliśmy godziny otwarcia tak, aby w dni powszechne oraz soboty działało dłużej.

I tak w poniedziałki “Mój Rynek” czynny jest od godz. 7.00 do godz. 16.00. We wtorki, czwartki i piątki – od godz. 7.00 do godz 18.00, w środy handlowe – od 6.00 do 18.00. W soboty targowisko zaprasza od godz. 6.00 do godz. 15.00.

Na “Moim Rynku” do dyspozycji handlowców jest 51 miejsc: 9 pawilonów, 10 stanowisk przeznaczonych do handlu w hali głównej, 26 stanowisk do handlu pod zadaszeniem, 6 stanowisk przeznaczonych do handlu z samochodu. Na bazarze można kupić świeże warzywa, owoce i przetwory od lokalnych producentów, niemiecką chemię, ubrania, sadzonki i rośliny w doniczkach czy słodycze. W hali jest jeszcze kilka wolnych stołów, które można zarezerwować.

Po koniec października pojawił się nowy punkt – z nabiałem. Za chwilę zacznie również działać sklep z rybami. Wkrótce w jednym miejscu będzie można zrobić praktycznie wszystkie zakupy spożywcze.

Gorąco zachęcamy sprzedawców do wystawiania towarów na targowisku. To dzięki Wam i Waszym produktom „Mój Rynek” tętni życiem. Osoby, które chcą handlować na targowisku, mogą skorzystać z opcji jednodniowej lub rezerwacji miejsca na 30 dni. Wystarczy po uprzednim zgłoszeniu do administratora targowiska (tel. 603 233 706) przyjechać i zapłacić opłatę targową (od 5 zł za dzień lub od 50 zł za miesiąc). Więcej informacji można uzyskać u zarządcy obiektu pod nr tel. 603 233 706. 

Foto: M. Kloch

Data opublikowania strony: 04/11/2019