bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Wiązowna. Zapraszamy 17 marca

Sesja Rady Gminy Wiązowna
Sesja Rady Gminy Wiązowna (Foto: UG Wiązowna)

Już 17 marca odbędzie się kolejna Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Wiązowna, na której radni gminni spotkają się, by podjąć ważne decyzje dla samorządu gminnego. Sesja odbędzie się w trybie stacjonarnym w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wiązowna.

Podczas sesji radni zajmą się zmianami budżetowymi wynikającymi z konieczności dostosowania planów i wydatków do aktualnych potrzeb. Najistotniejsze z nich to zwiększenie planu dochodów i wydatków o kwotę 180 029,00 zł w związku z umową zawartą na realizację przedsięwzięcia pn. „Jedność w różnorodności” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”.

Rada zajmie się również projektem uchwały w sprawie ustanowienia Miejsca Pamięci Narodowej w związku z planowaną budową pomnika upamiętniającego błogosławioną Hannę Chrzanowską, która znacząco zapisała się w historii Narodu i Państwa Polskiego.

Więcej szczegółów znajdą Państwo pod tekstem – w projektach uchwał zaplanowanych na sesję. Zapraszamy do śledzenia sesji on-line już 17 marca o godz. 16.15 na portalu mieszkańca wiazowna.esesja.pl, gdzie dostępne są materiały z prac rady.

Szczegółowych informacji o sesji udziela Dominika Twardziak – Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 33, e-mail: d.twardziak@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 14/03/2023