Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Nadzwyczajna sesja Rady Gminy. Zapraszamy 9 sierpnia

Sesja Rady Gminy Wiązowna
Sesja Rady Gminy Wiązowna

Zapraszamy na nadzwyczajną sesję Rady Gminy Wiązowna, która odbędzie się 9 sierpnia. Radni debatować będą nad uchwałą dotyczącą wsparcia finansowego na realizację zadań związanych m.in. z budową sieci kanalizacji sanitarnej oraz wodociągowej.

Gmina Wiązowna zamierza ubiegać się o wsparcie finansowe w ramach „Ogólnopolskiego programu gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji ujętych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych” na realizację zadań związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Żanęcin, Duchnów, Góraszka, Emów, budową wodociągów, modernizacją stacji uzdatniania wody w Lipowie oraz modernizacją oczyszczalni ścieków w Zagórzu. Termin składania wniosków o wsparcie finansowe mija z dniem 31 sierpnia. Ponieważ do wniosku należy dołączyć niezbędne opinie, radni wcześniej podejmą decyzję o założeniach projektu.

Pod tekstem znajdą Państwo porządek obrad oraz projekty uchwał. Zapraszamy na sesję, która odbędzie się 9 sierpnia o godz. 16.15 w Urzędzie Gminy Wiązowna lub do obejrzenia bezpośredniej transmisji z sesji oraz na portal mieszkańca wiazowna.esesja.pl, gdzie dostępne są materiały z prac rady.

Szczegółowych informacji udziela Izabela Trzaska – Wydział Spraw Społecznych, pok. 207, tel. 22 512 58 33, kom. 603 209 701, e-mail: i.trzaska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 08/08/2019