radio button mapa button pieed button pieed button Logo Instagram
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Nie siedź w domu. Chodź z nami, stwórzmy historię!

Nie siedź w domu. Chodź z nami, stwórzmy historię!

Punkt z napojami w Gliniance podczas 38 Półmaratonu Wiązowskiego

Półmaraton Wiązowski organizowany jest nie tylko przez działające u nas instytucje czy stowarzyszenia, ale także przez mieszkańców. To mieszkańcy tworzą ulubioną przez biegaczy z całej Polski atmosferę. Tak będzie i w tym roku. Ale 40 bieg organizowany w naszej gminie to okazja do tego, żeby zrobić coś naprawdę wyjątkowego. Już dziś wiemy, że wyjątkowa będzie frekwencja na starcie. W naszych biegach udział weźmie 5 tysięcy ludzi!!! To absolutny rekord.

Biegacze potrzebują wsparcia, dopingu i napojów. Państwa obecność wzdłuż całej trasy biegu, herbata, woda i pełne zaangażowania kibicowanie to najlepsza reklama naszej okolicy. Uczestnicy biegu mówią i piszą o tym najchętniej. O atmosferze, którą tworzą mieszkańcy i kibice.

Zachęcamy Państwa do organizowania się w grupy, współdziałania z sołtysami. Przy takiej frekwencji przydatna będzie każda para rąk. Ci z Państwa, którzy chcą jako wolontariusze, pomóc 23 lutego przy punktach z napojami regeneracyjnymi (Wiązowna, Żanęcin, Dziechciniec, Malcanów, Lipowo, Glinianka i Duchnów) mogą się kontaktować z Elżbietą Różańską, tel. 22 512 5 832, e-mail: e.rozanska@wiazowna.pl.

W niedzielę 23 lutego warto być w Wiązownie, także po to, żeby zobaczyć początek i finał tego ogólnopolskiego wydarzenia. Zapraszamy już dziś. Z całymi rodzinami. Będzie tłoczno, gwarno, ale atmosfera będzie doskonała. Wiemy to – bo tak jest od 40 lat!

Jak co roku, na czas biegu  zamkniemy całą trasę (od Wiązowny przez Żanęcin, Dziechciniec, Malcanów, Lipowo, Glinianka i z powrotem do Dziechcińca, przez Pęclin i  Duchnów do Wiązowny) dla ruchu samochodowego. Trasa zamknięta będzie 23.02. w godz. 07.00 – 15.30 (lub do ostatniego biegacza na danej ulicy). Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla mieszkańców to utrudnienie. Dlatego ruch przywrócimy tak szybko, jak to możliwe. Liczymy na Państwa wyrozumiałość. I raz jeszcze zapraszamy do wspólnego kibicowania biegaczom.

Ten bieg przejdzie do historii!

Data opublikowania strony: 11/02/2020