mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

(Nie)zwykły świat nauki. Nowy cykl zajęć w GOK

(Nie)zwykły świat nauki. Nowy cykl zajęć w GOK

(Nie)zwykły świat nauki. Nowy cykl zajęć (Foto: GOK Wiązowna)
(Nie)zwykły świat nauki. Nowy cykl zajęć (Foto: GOK Wiązowna)

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie zaprasza na zupełnie nowy cykl spotkań warsztatowo – edukacyjnych: „(Nie)zwykły świat NAUKI”. Zajęcia będą się odbywały od 10 września, co dwa tygodnie w soboty.

Pierwszy przystanek: Płuca i układ oddechowy

Czy wiecie, że w ciągu 24 godzin wykonujemy ponad 17 tysięcy oddechów, zupełnie o tym nie myśląc? Czy zastanawialiście się nad faktem, jak oddycha wieloryb lub wąż? Razem przyjrzymy się budowie płuc, ich budowie i funkcji. Zapraszamy na wspólną wyprawę po układzie oddechowym, poprowadzoną w formie warsztatów. Pamiętajcie, aby koniecznie przynieść ze sobą pustą butelkę po wodzie, przyda się do jednego z eksperymentów!

Po godzinnych warsztatach eksperymentów czekają was 2 godziny zajęć plastycznych, gier i zabaw. Rozwiń swój umysł w weekend!

Zajęcia będą się odbywały w każdą drugą sobotę miesiąca – pierwsze zajęcia 10 września, w godzinach 10:00 – 13:00. Miejsce cyklu to siedziba GOK na ulicy Lubelskiej 53. Zajęcia są przewidziane dla osób od szóstego do jedenastego roku życia, Koszt to 30 złotych za osobę. Zapisy telefoniczne 22 180 00 41 lub mailowe zapisy@gok-wiazowna.pl.

GOK Wiązowna

Data opublikowania strony: 02/09/2022