Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Noc Bibliotek” w bibliotece w Wiązownie

“Czytanie wzmacnia” – pod takim hasłem 9 października w sobotę w całej Polsce będziemy obchodzić „Noc Bibliotek 2021”. Do wspólnej akcji wzmacniania przez czytanie dołączyła również Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna.

Biblioteka jest wyjątkowym miejscem, gdzie w tych trudnych czasach, możemy wspierać się wzajemnie i dzielić się uśmiechem, tym co dobre, odkrywcze, budujące, wychowawcze. Chcemy więc podarować naszym małym czytelnikom i czytelniczkom wzmocnienie wyobraźni, wrażliwości, relacji z drugim człowiekiem i zainteresowania światem książkowym.

Serdecznie zapraszamy 9 października od godz. 17.30 do biblioteki w Wiązownie na „Noc Bibliotek”. To będzie szczególny wieczór,  który zapowiada się bardzo obiecująco. Wypełni go m.in. spektakl Dziadek do orzechów. Historia niezwykła” przedstawiony przez panią Alinę Więckiewicz, aktorkę teatralną i filmową. W rolach głównych wystąpią lalki marionetki z lalką z porcelany. Zaraz po nim przygotowaliśmy warsztaty, podczas których dzieci będą miały możliwość samodzielnego wykonania lalki marionetki. W centralnym punkcie programu weźmiemy udział w transmisji online z uroczystości otwarcia „Nocy Bibliotek 2021”.

Dla małych wielbicieli kina na zakończenie wieczoru zostanie wyświetlony film twórców słynnego biura detektywistycznego Lassego i Mai “Operacja człowiek w czerni”.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego już teraz warto zarezerwować czas i zgłosić udział dzieci w wydarzeniu. Czekamy na informacje pod nr tel. 22 789 01 46 w godzinach pracy biblioteki w Wiązownie lub drogą mailową kontakt@bibliotekawiazowna.pl

Mamy nadzieję, że każdy uczestnik wydarzenia zostanie tej nocy umocniony, szczęśliwy  i zainspirowany do odważnego poznawania świata.

Do zobaczenia wieczorem w bibliotece.

Info z: tukonktakt@wiazowna.pl

Dorota Bortkiewicz

Zaproszenie na Noc Bibliotek w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna 9 października o godz. 17.00

Data opublikowania strony: 01/10/2021