Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Nowa świetlica w Pęclinie już działa!

Świetlica w Pęclinie oficjalnie otworzyła swe podwoje dla mieszkańców. 2 marca odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi.  

Otwarcia budynku dokonali m.in. wójt Janusz Budny, przewodnicząca Rady Gminy Renata Falińska (mieszkanka Pęclina), sołtyska Aneta Witan, dyrektor GOK Paulina Sokół i młody mieszkaniec Pęclina. Ks. Waldemar Kozłowski i ks. Stanisław Zawada z parafii św. Wojciecha w Wiązownie poświęcili nowo powstały budynek. 

Sobotnie popołudnie w Pęclinie upłynęło w radosnej atmosferze. Na mieszkańców sołectwa i przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Najmłodsi goście wzięli udział w licznych zabawach i konkursach przygotowanych przez animatorów. Dzięki pięknej pogodzie udało się zorganizować ognisko. Zwieńczeniem uroczystości była zabawa taneczna.

Mamy nadzieję, że świetlica w Pęclinie, będzie służyć mieszkańcom. Liczymy, że będzie to miejsce integracji społecznej, spotkań i wielu ciekawych zajęć. Jej opiekunem jest Grzegorz Smolak (512 494 316). Informacje o wydarzeniach znajdą Państwo na Facebooku: https://www.facebook.com/wiazowna.gok/.

Inwestycja została zrealizowana z udziałem środków z Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania ”Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Damian Krawczyk, GOK Wiązowna

Data opublikowania strony: 05/03/2019