Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Nowe boisko w Boryszewie jest już gotowe

Zakończyliśmy prace budowlane przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy świetlicy wiejskiej w Boryszewie. Wykonawca zrealizował już cały umowny zakres prac.

W ramach inwestycji powstało boiska wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową. Mieszkańcy będą teraz mogli  swobodnie i bezpiecznie grać w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę oraz siatkówkę i badmintona.

Boisko zostało wygrodzone piłkochwytami o wysokości 5 m, a przestrzeń nad boiskiem dodatkowo została zabezpieczona siatką. Boisko jest już gotowe do użytkowania.

Mamy nadzieję, że boisko wraz z przyległym terenem placu zabaw i siłowni plenerowej będzie stanowiło ciekawe miejsce w sołectwie Boryszew i będzie miejscem integracji mieszkańców.

Wartość wybudowanej inwestycji to  439 663,50 zł. Na realizację tego projektu udało nam się uzyskać dofinansowanie na budowę tego boiska w ramach programu “Mazowsze dla sportu 2023”.

Więcej informacji na temat inwestycji udziela Emilia Szaruga, Wydział Inwestycji, tel. 22 512 58 61, e-mail: e.szaruga@wiazowna.pl

 

Napis: Mazowsze dla sportu

Data opublikowania strony: 14/11/2023