Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Odjazdowy Bibliotekarz”. Wspólny przejazd rowerem

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna zaprasza 1 czerwca wszystkich miłośników książek i rowerów do wspólnego przejazdu rowerowego z “Odjazdowymi Bibliotekarzami” z terenu Powiatu Otwockiego.

Jak czytamy na stronie organizatora akcji Fundacji Normalne Miasto “Fenomen”, „Odjazdowy Bibliotekarz” to ogólnopolska „akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić czas w gronie osób o podobnych pasjach”. Aby wziąć udział wystarczy rower i dobry humor!

Zapisy: telefoniczne pod nr: 22 779  27 96, e-mailowo: biblioteka@powiat-otwocki.pl lub osobiście w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Otwocku. Liczba miejsc oraz wiek uczestników – bez ograniczeń. Zapraszamy również najmłodszych czytelników wraz z opiekunami.

1 czerwca (sobota) zbieramy się o godz. 11.00 przed budynkiem Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku, ul. Pułaskiego 3 a, a startujemy o godz. 11.15. Zakończenie przewidujemy ok. godz. 16.00. Jedziemy bez względu na pogodę!

 

Odjazdowy Bibliotekarz 2018 – opis trasy

Początek godzina 11.00, planowany wyjazd ok. 11.15.
Trasa ok 10 km. Przystanek w Karczewie przy kościele ok. 15 min. Planowany czas przejazdu ok. 50 min.
Przejazd będzie trwał ok. 50 min.
Meta w Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, ul. Zamkowa 49.

Na mecie moc atrakcji – dla dorosłych i dla dzieci. Spotkanie z baśniami poprowadzi Szymon Góralczyk z „Karawany Opowieści”, a warsztaty czerpania papieru -„Furtka Wyobraźni”. W programie również konkursy z nagrodami, zwiedzanie pałacu w Otwocku Wielkim, pokaz pierwszej pomocy oraz poczęstunek.

 

 

A tak było w zeszłym roku http://bibliotekawiazowna.pl/2018/05/odjazdowy-bibliotekarz-2018/

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Marzena Kopka

Data opublikowania strony: 29/05/2019