mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Odbiór śmieci. Ogłosiliśmy przetarg dla firm

Odbiór śmieci. Ogłosiliśmy przetarg dla firm

Trzy pojemniki na śmieci stojące przy krawężniku w kolorze zielonym z czerwoną klapą
Od czerwca 2020 r. wszyscy mamy obowiązek segregować śmieci (Foto: pixabay.com)

Ogłosiliśmy przetarg na realizację zadania „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wiązowna”. Oferty należy składać poprzez platformę przetargową do 16 września.

Zamówienie podzielone jest na dwie części. Pierwsza składa się z dwóch zadań. Pierwsze to odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów od mieszkańców oraz z działek letniskowych lub nieruchomości wykorzystywanych do celów rekreacyjno-wypoczynkowych.  Drugie zaś to odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenów gminy Wiązowna.

Druga część zamówienia to odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Wiązowskiej 2a w Emowie (teren oczyszczalni ścieków).

Firma, która wygra przetarg, będzie obsługiwała naszych mieszkańców od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r. Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy Przetargowej Gminy Wiązowna do 16 września br. do godz. 10.00.

Więcej informacji na ten temat udziela Iwona Marczyk – Naczelnik Wydział Środowiska i Nieruchomości, tel. 22 512 58 20, e-mail: i.marczyk@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 16/08/2022